KONST / Litografier / Kolorerad lito 7118383
nr 711 8383
Kolorerad lito
1800-tal, "Love & fortune", 25x20 (fuktskador)
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 augusti 2011
kl 18:18:42
250 kr
250 kr
300 kr
650 kr
650 kr